top of page

Hizmetlerimiz

01. Marka & PR Etkinlikleri

Fark Yaratın

Rekabet bütün sektörlerin bir parçasıdır. Geleneksel ve dijital yöntemlerle yapılan pazarlamanın hem kesiştiği hem de en çok ayrıldığı noktanın deneyimlerden geçtiğine inanıyoruz. Marka tanıtma ve büyütme yolunda ses getirecek lansmanlar, tanıtım etkinlikleri ve kurumsal etkinlikler başta olmak üzere, bu alanda ihtiyacınız olan yaratıcılığı bizde bulacak ve en özel deneyimi bizimle yaratacaksınız.

Her etkinlikte izleyenler ve katılımcıların aklında sadece tek bir şey kalır. Marka ve PR etkinliklerinde ürün veya hizmet tanıtılırken de durum böyledir. Yaptığımız etkinliklerde izleyenlerin aklında kalacak şeye biz karar veririz ve bu çerçevede bütün kurguyu yaparız. Marka etkinliklerinde genellikle bir mesaj verme ihtiyacı hissederiz. Peki bu etkinlikte hangi mesajı vermeliyiz? Bir toplumsal yaraya ya da hassasiyete dikkat çekmek ve pozitif etki yaratmak için ürün veya hizmetimizle ilişkilendirilebilecek bir mesaj vermek, fark yaratmaya katkıda bulunur. Bizi farklı kılan bu doğrultuda ve makul maliyetlerle etkili eventler yapmaktır. Bize heyecan veren, sizin kurguladığınız bir etkinliği yapmak yerine kendi fikir ve deneyimlerimiz ile sizin kurgunuzu harmanlamaktır. 

 

Dünyanın birçok ülkesinde birbirinden çok farklı sektörlerde yüzlerce etkinlik yapmış olan takımımız ile; akılda kalıcı, yüreklere dokunan ve marka sadakatine hizmet eden etkinlikler düzenleriz. Firmamız her ne kadar anahtar teslim iş yapma prensibini benimsemişse de müşterilerimizin talebi doğrultusunda danışmanlık hizmeti de vermektedir. Fikir veya sorularınız için bizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
 

Modern Architecture

 30 Yıllık Tecrübe

Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

bottom of page